Social media

Sinds kort is het LGOG ook te vinden op social media! Klik hier voor uitleg. 

Agenda LGOG
26-02-2018 Genealogie
Vroedvrouwen, vlekjes en vondelingen
20-03-2018 Valkenburg
Machtswisselingen 1794 - 1839
15-04-2018 Studiereizen
Studiereizen 2018 Luxemburg
22-04-2018 Studiereizen
Studiereis 2018 naar Luxemburg
13-05-2018 Studiereizen
Studiereis 2018 naar Luxemburg
Provincie Limburg

Bestuur sectie Monumenten

 Per 18 februari 2017 bestaat het bestuur uit de volgende leden:

 dhr. ing. P.H.M.J. (Peter) Lambriex
 voorzitter
 dhr. mr. F.L.M. (Frank) Bouts
 vice-voorzitter
 dhr. J.S.M. (Hans) Pijpers
 secretaris
dhr. bc. H.M.J. (Huub) Hermans 
penningmeester
 mw. M.M.G.J. (Marieke) Gerrits
 bestuurslid
 dhr. A.J.G. (Ton) Hendricks
 bestuurslid

mw. ir. J.M.M. (Joke) Jongeling-Rooth  bestuurslid